III edycja konferencji

SZCZECIN  19 – 20 września 2024
CKE Stara Rzeźnia, ul. Tadeusza Wendy 14

calendar_today
92 dni
do konferencji
10
partnerów
52
uczestników

INTERMODAL IN POLAND NORTH – SOUTH po raz trzeci w Szczecinie.

Pierwsza i druga edycja konferencji INTERMODAL IN POLAND NORTH —SOUTH, które odbyły się w stolicy Pomorza Zachodniego, pokazały że Szczecin również należy do miejsc w których, na wydarzeniach organizowanych przez INTERMODAL NEWS, chętnie spotykają się przedstawiciele branży logistycznej.
Razem z CSL Sp. z o.o. serdecznie zapraszamy na trzecią edycję konferencji, która odbędzie się w terminie 19-20 września 2024r. w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia na wyspie Łasztownia w Szczecinie.
Wydarzenie dedykowane jest podmiotom działającym w sektorze transportu, spedycji i logistyki (TFL) oraz firmom współpracującym z portami morskimi w Szczecinie i Świnoujściu.
Konferencja zostanie zorganizowana w sprawdzonej formule, która nie tylko sprzyja wymianie wiedzy w formie dyskusji pomiędzy specjalistami, ekspertami i praktykami ale pozwala również na zaprezentowanie doświadczeń i sprawdzonych rozwiązań.
Tradycyjnie zadbamy o to, aby podczas konferencji nie zabrakło okazji do tak ważnego networkingu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia.

 

Organizatorami konferencji są INTERMODAL NEWS Sp. z o.o. i CSL Sp. z o.o.

Interesująca lokalizacja

Konferencja tradycyjnie odbędzie się w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia na wyspie Łasztownia w Szczecinie. Łasztownia to malownicze miejsce stające się kulturowo biznesowym centrum Szczecina. Stara Rzeźnia była pionierem w rewitalizacji przestrzeni, które staje się „Nowym sercem miasta”.

Wizyta studyjna

Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję udziału w wizycie studyjnej w fabryce KALMARa w Stargardzie Szczecińskim.

Networking

Networking to nawiązywanie relacji biznesowych w celu współpracy oraz wymiany wiedzy i umiejętności. Jest to nieodzowny element każdej organizowanej przez nas imprezy branżowej. Wyjeżdżając z Konferencji będziesz bogatszy/a o nową wiedzę i nowe znajomości w branży transportu intermodalnego, przydatne w rozwijaniu Twojego biznesu.

Interesujące debaty i prezentacje

Na konferencję złożą się prelekcje, debaty panelowe oraz prezentacje rozwiązań, które skutecznie usprawniają procesy logistyczne. Nieodłącznym elementem spotkania są otwarte dyskusje dające możliwość zdobycia praktycznych kompetencji.

Doborowe grono uczestników

Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom firm intermodalnych oraz przedsiębiorstw działających w obszarze transportu morskiego, drogowego, kolejowego i śródlądowego, a także firm współpracujących z portami morskimi w Szczecinie i Świnoujściu.