NAJWIĘKSZE WYDARZENIE BRANŻY
INTERMODALNEJ W POLSCE

12-14 czerwca 2024
HOTEL**** ZAMEK BISKUPI w Janowie Podlaskim

calendar_today
0 dni
do konferencji
72
partnerów
420
uczestników

Tworzymy przyszłość
transportu intermodalnego

Zapraszamy na 4 edycję INTERMODAL IN POLAND – po raz drugi w nowej formule kongresowej. W roku ubiegłym prawie 400 uczestników wzięło udział w w wydarzeniu w nowej formule corocznego międzynarodowego kongresu. Dołącz do największego wydarzenia w branży transportu intermodalnego! Podczas kongresu wiodące firmy TSL spotkają się z kluczowymi partnerami dla naszego biznesu. Będziemy gościć znakomitych ekspertów z kraju i zagranicy, przedstawicieli administracji państwowej, samorządu, uczelni i organizacji branżowych. Silną stroną Kongresu jest merytoryka oraz wysoki poziom debat i prezentacji – zróżnicowane grono uczestników i ekspertów gwarantuje wszechstronne spojrzenie na wyzwania, jakie stoją przed naszą branżą (m.in. pandemia, wojna w Ukrainie, kryzys w branży ). Podczas trzech dni Kongresu wymienimy się doświadczeniami i wskażemy kierunki rozwoju zrównoważonego i inteligentnego transportu na najbliższe lata.

Bądź tam, gdzie tworzy się
przyszłość transportu
intermodalnego

zarejestruj się na Kongres
INTERMODAL IN POLAND 2024.

rejestracja

Bądź tam, gdzie tworzy się
przyszłość transportu
intermodalnego

zarejestruj się na Kongres
INTERMODAL IN POLAND 2024.

rejestracja

Bądź tam, gdzie tworzy się
przyszłość transportu
intermodalnego

zarejestruj się na Kongres
INTERMODAL IN POLAND 2024.

rejestracja

Unikatowa lokalizacja

Wyjątkowe wydarzenia wymagają odpowiedniego otoczenia, które podkreśla ich rangę, dlatego Kongres organizujemy w historycznych progach Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim. To miejsce łączące tradycję i walory architektoniczne z komfortem i funkcjonalnym zapleczem kongresowym. Pobyt w gościnnych wnętrzach Zamku Biskupiego będzie okazją do inspirujących dyskusji oraz integracji branży transportu intermodalnego. Bliskość Rejonu Przeładunkowego Małaszewicze daje możliwość zobaczenia na własne oczy, jak funkcjonuje jedno z najważniejszych kolejowych przejść granicznych w Europie, gdzie przecinają się światowe łańcuchy dostaw.

Wizyty studyjne

Kongres INTERMODAL IN POLAND ma także wymiar praktyczny, oferując uczestnikom niepowtarzalne doświadczenie - wizytę w Rejonie Przeładunkowym Małaszewicze. Obecni na Kongresie będą mogli obejrzeć terminale oraz odbyć rozmowy z zarządcami obiektów. Małaszewicze to ważne miejsce na Nowym Jedwabnym Szlaku. Wyjazd do Małaszewicz pozwoli poznać praktyczne aspekty funkcjonowania najważniejszego „suchego portu” w Europie. Doświadczenia zdobyte podczas Kongresu z pewnością przełożą się na sukcesy biznesowe.

Doborowe grono uczestników

Nasz Kongres to spotkanie elitarnej grupy ekspertów i praktyków - przedstawicieli przewoźników kolejowych, operatorów logistycznych, dostawców technologii, dostawców rozwiązań IT, operatorów terminali, zarządców infrastruktury, portów, spedytorów, agencji celnych, administracji publicznej. Ich szeroka wiedza i bogate doświadczenie zawodowe to gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego wydarzenia. Dołącz do najlepszych w branży i skorzystaj z ich “know-how”!

Networking

Networking to nawiązywanie relacji biznesowych w celu współpracy oraz wymiany wiedzy i umiejętności. Jest to nieodzowny element każdej dużej imprezy branżowej - dokładnie takiej, jak nasz Kongres. Sesje networkingowe, oparte na zaufaniu i otwartej komunikacji, pomogą nam lepiej się poznać, podzielić pomysłami i rozwiązaniami. Będzie czas na wymianę doświadczeń, inspiracji i tzw. “dobrych praktyk”. Networking sprzyja nawiązywaniu wartościowych i długotrwałych kontaktów biznesowych. Wyjeżdżając z Kongresu będziesz bogatszy/a nie tylko o nową wiedzę, ale i nowe znajomości w branży transportu intermodalnego, przydatne w rozwijaniu Twojego biznesu.

Prezentacje i wystawy

Każdy duży kongres branżowy wspiera seria wydarzeń towarzyszących. Nie inaczej jest w przypadku INTERMODAL IN POLAND 2024. Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w wielu interesujących prezentacjach i wystawach, które przybliżą nam najnowsze trendy i innowacje w zakresie transportu intermodalnego. To doskonała okazja do dzielenia się praktyczną wiedzą, wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Program wystaw zapowiada się bardzo ciekawie - m.in. nowością będzie wystawa naczep intermodalnych czołowych europejskich producentów. Przygotujcie się na niespodzianki, wiele inspiracji i dużą dawkę pozytywnej energii.

Interesujące debaty

Znakomite grono ekspertów weźmie udział w wykładach i dyskusjach panelowych, podczas których omówione zostaną wyzwania stojące przed branżą transportu intermodalnego w niedalekiej przyszłości. Poruszymy kwestię potrzeb inwestycyjnych, nadal obecnych skutków pandemii COVID-19 oraz nowego wyzwania, jakie dla polskiej i światowej branży TSL stanowi agresja Rosji wobec Ukrainy. Poruszone zostaną także zagadnienia związane z długofalową polityką dekarbonizacji i zmianami modalności w transporcie towarów.