SZCZECIN  6 – 8 września 2023
CKE Stara Rzeźnia, ul. Tadeusza Wendy 14

calendar_today
0 dni
do konferencji
14
partnerów
126
uczestników

Szczecin po raz drugi będzie gościł branżę transportu intermodalnego

Po dużym zainteresowaniu jakim cieszyła się ubiegłoroczna konferencja INTERMODAL IN POLAND NORTH —SOUTH, która odbyła się w stolicy Pomorza Zachodniego, serdecznie zapraszamy na drugą edycję konferencji, która odbędzie się w dniach 6-8 września 2023r. w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia na wyspie Łasztownia w Szczecinie.
Wydarzenie dedykowane jest podmiotom działającym w sektorze transportu, spedycji i logistyki (TFL) oraz firmom współpracującym z portami morskimi w Szczecinie i Świnoujściu.
Celem konferencji jest identyfikacja kluczowych barier i ograniczeń w działalności przedsiębiorstw z sektora TSL, przedstawienie regulacji prawnych i doświadczeń we współpracy z władzami publicznymi oraz przygotowanie wspólnych działań ułatwiających prowadzenie i rozwój biznesu na Pomorzu Zachodnim.
Szeroka i otwarta formuła wydarzenia sprzyja wymianie wiedzy pomiędzy specjalistami, ekspertami i praktykami.
Podczas wydarzenia odbędą się dyskusje przedstawicieli branży i władz oraz prelekcje profesjonalistów. Zaprezentowane zostaną doświadczenia i skuteczne rozwiązania w działaniach logistycznych, szczególnie podczas pandemii COVID-19 i konfliktu za naszą wschodnią granicą.

Podczas konferencji odbędą się również wydarzenia towarzyszące, które będą okazją do networkingu i miłego spędzenia czasu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia.

 

Organizatorami konferencji są INTERMODAL NEWS Sp. z o.o. i CSL Sp. z o.o.

Interesująca lokalizacja

Konferencja odbędzie się w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia na wyspie Łasztownia w Szczecinie. Łasztownia to malownicze miejsce stające się kulturowo biznesowym centrum Szczecina. Stara Rzeźnia była pionierem w rewitalizacji przestrzeni, które staje się „Nowym sercem miasta”.

Wizyty studyjne

Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję udziału w wizycie studyjnej, która tym razem odbędzie się w obiektach zlokalizowanych w Świnoujściu. Szczegóły już wkrótce.

Networking

Networking to nawiązywanie relacji biznesowych w celu współpracy oraz wymiany wiedzy i umiejętności. Jest to nieodzowny element każdej organizowanej przez nas imprezy branżowej. Wyjeżdżając z Konferencji będziesz bogatszy/a o nową wiedzę i nowe znajomości w branży transportu intermodalnego, przydatne w rozwijaniu Twojego biznesu.

Interesujące debaty i prezentacje

Na konferencję złożą się prelekcje, debaty panelowe oraz prezentacje rozwiązań, które skutecznie usprawniają procesy logistyczne. Nieodłącznym elementem spotkania są otwarte dyskusje dające możliwość zdobycia praktycznych kompetencji.

Doborowe grono uczestników

Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom firm intermodalnych oraz przedsiębiorstw działających w obszarze transportu morskiego, drogowego, kolejowego i śródlądowego, a także firm współpracujących z portami morskimi w Szczecinie i Świnoujściu.