Zapraszamy na 3 edycję INTERMODAL IN POLAND – po raz pierwszy w nowej formule kongresowej. Zachęceni skalą zainteresowania i znakomitą frekwencją w ubiegłym roku (ponad 300 uczestników), od 2023 r. przekształcamy konferencję w coroczny międzynarodowy kongres. Dołącz do największego wydarzenia w branży transportu intermodalnego! Podczas kongresu wiodące firmy TSL spotkają się z kluczowymi partnerami dla naszego biznesu. Będziemy gościć znakomitych ekspertów z kraju i zagranicy, przedstawicieli administracji państwowej, samorządu, uczelni i organizacji branżowych. Silną stroną Kongresu jest merytoryka oraz wysoki poziom debat i prezentacji – zróżnicowane grono uczestników i ekspertów gwarantuje wszechstronne spojrzenie na wyzwania, jakie stoją przed naszą branżą (m.in. pandemia, wojna w Ukrainie). Podczas trzech dni Kongresu wymienimy się doświadczeniami i wskażemy kierunki rozwoju zrównoważonego i inteligentnego transportu na najbliższe lata.
Wyjątkowe wydarzenia wymagają odpowiedniego otoczenia, które podkreśla ich rangę, dlatego Kongres organizujemy w historycznych progach Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim. To miejsce łączące tradycję i walory architektoniczne z komfortem i funkcjonalnym zapleczem kongresowym. Pobyt w gościnnych wnętrzach Zamku Biskupiego będzie okazją do inspirujących dyskusji oraz integracji branży transportu intermodalnego. Bliskość Rejonu Przeładunkowego Małaszewicze daje możliwość zobaczenia na własne oczy, jak funkcjonuje jedno z najważniejszych kolejowych przejść granicznych w Europie, gdzie przecinają się światowe łańcuchy dostaw.
Kongres INTERMODAL IN POLAND ma także wymiar praktyczny, oferując uczestnikom niepowtarzalne doświadczenie - wizytę w Rejonie Przeładunkowym Małaszewicze. Obecni na Kongresie będą mogli obejrzeć terminale oraz odbyć rozmowy z zarządcami obiektów. Małaszewicze to ważne miejsce na Nowym Jedwabnym Szlaku. Wyjazd do Małaszewicz pozwoli poznać praktyczne aspekty funkcjonowania najważniejszego „suchego portu” w Europie. Doświadczenia zdobyte podczas Kongresu z pewnością przełożą się na sukcesy biznesowe.
Nasz Kongres to spotkanie elitarnej grupy ekspertów i praktyków - przedstawicieli przewoźników kolejowych, operatorów logistycznych, dostawców technologii, dostawców rozwiązań IT, operatorów terminali, zarządców infrastruktury, portów, spedytorów, agencji celnych, administracji publicznej. Ich szeroka wiedza i bogate doświadczenie zawodowe to gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego wydarzenia. Dołącz do najlepszych w branży i skorzystaj z ich “know-how”!
Networking to nawiązywanie relacji biznesowych w celu współpracy oraz wymiany wiedzy i umiejętności. Jest to nieodzowny element każdej dużej imprezy branżowej - dokładnie takiej, jak nasz Kongres. Sesje networkingowe, oparte na zaufaniu i otwartej komunikacji, pomogą nam lepiej się poznać, podzielić pomysłami i rozwiązaniami. Będzie czas na wymianę doświadczeń, inspiracji i tzw. “dobrych praktyk”. Networking sprzyja nawiązywaniu wartościowych i długotrwałych kontaktów biznesowych. Wyjeżdżając z Kongresu będziesz bogatszy/a nie tylko o nową wiedzę, ale i nowe znajomości w branży transportu intermodalnego, przydatne w rozwijaniu Twojego biznesu.
Każdy duży kongres branżowy wspiera seria wydarzeń towarzyszących. Nie inaczej jest w przypadku INTERMODAL IN POLAND 2023. Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w wielu interesujących prezentacjach i wystawach, które przybliżą nam najnowsze trendy i innowacje w zakresie transportu intermodalnego. To doskonała okazja do dzielenia się praktyczną wiedzą, wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Program wystaw zapowiada się bardzo ciekawie - m.in. nowością będzie wystawa naczep intermodalnych czołowych europejskich producentów. Przygotujcie się na niespodzianki, wiele inspiracji i dużą dawkę pozytywnej energii.
Znakomite grono ekspertów weźmie udział w wykładach i dyskusjach panelowych, podczas których omówione zostaną wyzwania stojące przed branżą transportu intermodalnego w niedalekiej przyszłości. Poruszymy kwestię potrzeb inwestycyjnych, nadal obecnych skutków pandemii COVID-19 oraz nowego wyzwania, jakie dla polskiej i światowej branży TSL stanowi agresja Rosji wobec Ukrainy. Poruszone zostaną także zagadnienia związane z długofalową polityką dekarbonizacji i zmianami modalności w transporcie towarów.
Cena obowiązuje dla zgłoszeń dokonanych od 1 stycznia do 31 stycznia 2023 r.
Cena obowiązuje dla zgłoszeń dokonanych w terminie od 1 lutego do 28 lutego 2023 r.
Cena obowiązuje dla zgłoszeń dokonanych od 1 marca 2023 r.